FORESTANBUL

FORESTANBUL
Türkiye’nin Orman İçinde Yer Alan En Büyük Doğa Macera Parkı

65.000 m2 alanı ile Türkiye’nin en büyük orman içi macera, dinlenme, etkinlik ve eğlence merkezi olan Forestanbul hem zengin içeriği hem de işletme modeli ve profesyonelliği sayesinde ziyaretçilerine şehrin stresinden, karmaşasından bir nebze uzaklaşarak, doğa ile uyum içerisinde spor yapma, dinlenme ve eğlenme fırsatı sunmaktadır.
Her sezonda ziyaretçilerine özel aktivitelerle hizmet vermektedir. Gökyüzüne kadar çıkabileceğiniz salıncaklar, uzun zor tırmanma duvarları, panji jumpingin daha az korkulusu serbest atlayış oyunları sadece yetişkinler için değil çocuklar içinde yapılıyor. Bireysel aktivitelerin yanı sıra takım oyunlarınında yapılacağı farklı deneyimler yaşatan Forestanbul’da takımının kuran ekipleri eğlenceli bir gün bekliyor.

Gökyüzüne kadar çıkabileceğiniz salıncaklar, uzun zor tırmanma duvarları, panji jumpingin daha az korkulusu serbest atlayış oyunları sadece yetişkinler için değil çocuklar içinde yapılıyor. Bireysel aktivitelerin yanı sıra takım oyunlarının da yapılacağı farklı deneyimler yaşatan Forestanbul’da takımının kuran ekipleri eğlenceli bir gün Oryantiring. Hedefleri Keyfi, istiyorsanız bekliyor. Bunlardan en eğlenceli ve maceralısı Oryantiring. 1 ila 6 saat arasında 10 kişilik ekiple oynanan oyun; 200.000 metrekare ormanlık alan içerisinde, ağaçların arasında, gizlenen hedefleri harita ve pusula yardımıyla bulmaya çalışılan eğlenceli bir oyun.

Forestanbul’da macera severlerin yorgunluğunu atmaları için Mangal Keyfi, Piknik Alanı ve Restaurant bölümleri de yapılmış. Ailecek, iş arkadaşlarınızla ve ya sevdiklerinizle farklı bir eğlence yaşamak istiyorsanız bu eğlence macera ve etkinlik parkı tam size göre.

Macera Parkı :
Hayatın tekdüzeliğine sıkışıp kaldın, kabuğunu kırmak istiyor adrenalinin kanında hızla akması gerektiğini hissediyorsan macerayı iple! Tarzan gibi daldan dala atlayacak, Indiana Jones gibi köprüleri ve engelleri, tam güvenlik içinde aşacaksın!10.000 metrekarelik alanda, ağaçların 2 ile 16 metre arasındaki yüksekliklerinde yer alan Türkiye’nin en büyük macera parkında şehrin stresinden, karmaşasından bir nebze uzaklaşarak, doğa ile uyum içerisinde spor yapma ve eğlenmenin tadını çıkar.

 

Paintball :
Bir saat boyunca kıyasıya mücadeleyi yaşamak, sırılsıklam terlemek istiyorsan, 14 yaşını da geçtiysen Paintball’a bekleriz. Minimum 4e 4 maksimum 8e 8 kişilik takımlarını kur, saha seni bekliyor.

Tırmanma Duvarı :
Tırmanmak çocuk işi diyorsan meydan okuyoruz! 13 metre yükseklikteki duvarımızda, 4 farklı rotada, farklı eğimlerde tırmanış yapabilirsin, sınırları zorlamaya doymazsan alternatif rotaların da bizden.

Dev Salıncak :
Bu salıncak bildiğin salıncaklardan değil! 15 metreden aşağısı nasıl gözüküyor merak ediyorsan, ağaçların en üst dallarına dokunmak istiyorsan, boşluğa düşmeyi de sallanmayı da seviyorsan Dev Salıncak tam sana göre.

 

Serbest Atlayış :
Aşağıdan hadi atla demek kolay, 13 metre yükseklikten kendini bırakabileceğine inanıyorsan Macera Kulesi seni de bekliyor!

Oryantiring :
200.000 metrekare alan içerisinde, ağaçların arasında, gizlediğimiz hedefleri harita ve pusula yardımıyla bulabileceğine inanıyorsan, ekibini kur, rezervasyonunu yap Profesyonel ekibimiz hem temel oryantiring eğitimini verecek, hem de dilediğiniz zorluktaki parkurunuzu hazırlayacak.

Ayrıca; Okçuluk, Binicilik, Go Kart Bisiklet gibi aktivitelerimizde mevcuttur.

İletişim

Aşağıdaki iletişim bilgileri ile bize ulaşabilirsiniz.

  • 0 (216) 629 30 91
  • info@jestur.com